SERENITY
Sprej na polštář

470 

Uklidňující a harmonizující sprej se směsí čistých éterických olejů tišivé Levandule doplněné konejšivými tóny uvolňujícího Heřmánku a vybalancované vyšší nótou sametově růžového bouqetu Gerania. Nechte Vaše starosti odplynout v jemném hedvábném oblaku vůně a najděte svůj vnitřní klid, Váš polštář Vás přivítá kašmírovým pocitem bezpečí…

Uplift your spirit.

 

150 ml

Baleno v praktickém a profesionálním obalu, který zajišťuje perfektní ochranu přírodním éterickým olejům, je lehký a nerozbitný.

em>.

Popis

Zdravý, osvěžující spánek je pro náš život přímo vitální. Luxusní kolekce řady Kantu Sacred nabízí spreje pro hlubokou relaxaci. Serenity—Sacred Dream—uklidňující jemná aromaterapeutická mlha na polštář a do prostoru ložnice zklidní Vaše smysly po náročném dni. Pomáhá navodit klidný a osvěžující spánek.

V luxusním balení s křištálovým přívěskem je nádherným dárkem pro Vás nebo ty, které máte rádi. Přívěsek Vám dál poslouží jako drobný talisman pro zklidnění a rozjasnění Vašeho dne.

Složení

Čisté éterické oleje:

  • Levandule
  • Heřmánek
  • Geranium

Splňuje požadavky na Veganský produkt. Výzkum potvrzuje, že tyto éterické oleje mohou pomáhat navodit klidný spánek a řešit problémy s nespavostí.

Použití

Pro zklidnění Vašich smyslů nastříkejte jemnou mlhu na polštář a do prostoru. Navodí uklidňující atmosféru a provoní vzduch v místnosti. Chraňte oči a sprej používejte v minimální vzdálenosti 15cm od látky.

Mohlo by se Vám líbit…