• Zdroj lásky je hluboce v nás a můžeme pomoci ostatním k uvědomění velkého štěstí.
  • Jedno slovo, jeden čin, jedna myšlenka
  • může zmírnit utrpení některého člověka přinést mu radost.

. . . . .

—Thich Nhat Hanh

 

One Breath at a Time.

Jóga přirozeně vytváří komunitu vzájemné pospolitosti, která pomáhá a podává oporu naším bližním. Kantu se s radostí účastní této komunity a sdílí s vámí svoje charitativní snahy.

Z každé prodané lahvičky Kantu Yoga Mist dáváme část financí na jógovou terapii pro oběti domácího násilí. Jako poděkování za Váš příspěvek touto formou Vám darujeme Kantu Blessing červený náramek na každé lahvičce Kantu Yoga Mist. Doufáme, že Vám poslouží a pomůže šířit úsměv.

 

Když se náš svět kolem nás hroutí, naše realita je otřesena a nemáme pevnou půdu pod nohama, jediné, na co se v takové chvíli můžeme spolehnout he náš dech. Jóga nás učí soustředit se na náš dech a tím vyčistit naší mysl od tmavých mraků a neodbytných myšlenek, které ji zahlcují. Težká mračna se rozpustí v dešti a větru a slunce opět může svítit. Zrovna tak skrze dech a slzy nalezneme opět klid a mír a ociteme se na druhé straně tunelu, silnější a moudřejší. Centrum ACORUS podává pomocnou ruku a poskytuje poradenství, krizovou a právní pomoc, terapii a ubytování v azylovém domě (zejména pro ženy a děti), kteří jsou obětmi domácího násilí. Pomáhá jim v nejtěžších chvílích se probít a postavit se znovu na své vlastní nohy. Jsme rádi, že můžeme podpořit tak ctnostné a smysluplné aktivity přispěvky na jógovou terapii pro potřebné.

 

Chci podpořit centrum ACORUS:

DARUJ
 

Projekt DARUJ SÍLU – 2. ročník charitativního projektu na podporu obětem domácího násilí, do kterého se zapojila jógová komunita a přední lektorky natočily pro portál www.moje-joģa.cz videa zaměřená na vnitřní sílu s tématem žena bojovnice, podle kterých si můžete doma zacvičit, pokud projekt podpoříte finančně zde: