Namaste.

Tento prostor je věnován vám — všem krásným bytostem, kterých podpora a láska doprovázela tuto nádhernou cestu a umožnila zrealizovat sen Kantu.

 

 

Y O G A

První perlou na šňůře vděčnosti je učení jógy. Jóga mě naučila žít můj život více vědomě s vážit si každé obyčejné chvíle, pomáhá mně odkrývat pravdu ukrytou v každém z nás. Jsem velmi vděčná všem učitelům jógy za to, že předávají toto vědění dál. Namaste.

 

L E N K A můj G U R U

Moje drahá “guru” Lenka byla prvnotní inspirací, která vzkřísila inspiraci vedoucí k myšlence vytvořit Kantu. Za to jsem ji velmi vděčná a také za všechny její názory na cestě tvoření.
Namaste.

B O H Y N Ě    D E S I G N U
A N N A

Když jsem poprvé oslovila Annu s otázkou jestli by se chtěla podílet na tvorbě vzhledu nové značky Kantu, netušia jsem, že to bude taková nádherná souhra ve spolutvoření, jaká se z toho vyklubala. Při kreativním procesu není nad “naladění na stejnou vlnu” když vzniká něco nového… Anna do Kantu vnesla její letité zkušenosti, profesionalismus, nadšení pro věc a smysl i pro ten nejmensší detail, který jistě zachytíte v Kantu. Moc děkuji Ani a těším se na více plodů naší společné tvorby. Namaste.

 

M O J E    R O D I N A

Bez vaší podpory a pochopení by nebylo možné uskutečnit Kantu sen. Děkuji vám za to, že jste byli “pokusní králíci” na všechny nové výtvory. Děkuji za neustálé dobíjení mé energie a vaši lásku.

M O J I    P Ř Á T E L É

Jsem velmi vděčná všem svým kamarádům, kteří se dělily o své názory po celou dobu tvoření. To, že jsem měla možnost se s vámi podělit o své myšlenky a s vaší pomocí vždy vykrystalizovala správná volba. Děkuji za to, že ve mě věříte.

 

K O I A    K O I A

Děkuji kluci, za to, že tyto stránky můžou všichni vidět a za váš vstřícný a pozitivní postoj k celému projektu.

 

P R    L O U N G E

Děkuji za podporu a představení Kantu do světa médií, Katko. PR Lounge rocks!

P Ř Í R O D A

Je mi velkou ctí, že můžu dál nabízet dary přírody “přebalené” mou myslí, srdcem a rukama. Doufám, že lidé, kteří si Kantu koupí si všimnou veškeré krásy, kterou nám příroda a svět nabízí a pojmou ji do svých srdcí.

 

H O M E O P A T I E

Homeopatie mně naučila pokoře — pokoře před každým jednotlivcem, uvědomění si, že to co vidíme navenek je vždy jen špička ledovce, pokoře před přírodou. Také díky homeopatii jsem se naučila vážit si mnohem více darů přírody. Mít šanci vidět zázraky, které jsou obsaženy v malinké částěčce molekuly a zažít její léčivý potenciál, vidět tu sílu a nesmírnou škálu božských vůní, které nám rostliny poskytují… nemohu přestat je obdivovat!

 

“Protože jsi naživu, vše je možné.”

—Thich Nhat Hanh