PURITY
Meditation Mist

630 

Jemná aromaterapeutická mlha Sacred Light prozáří prostor pro relaxaci, zklidňuje a prohlubuje váš prožitek. Exotická jemná květinová vůně Modrého Lotusu a konejšivého Heřmánku je podtržená delikátní čistotou vzácného květu Bílého Zázvoru. Vůně posvátného Lotusu, symbolu čistoty a transformace, má zklidňující účinek, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, Bílý Zázvor optimismus…
Uplift your spirit.

 
150 ml

Baleno v praktickém a profesionálním obalu, který zajišťuje perfektní ochranu přírodním éterickým olejům, je lehký a nerozbitný.

Popis

Použití čistých éterických olejů prohloubí Váš zážitek z meditace. Luxusní kolekce řady Kantu Sacred nabízí spreje pro hlubokou relaxaci. Purity—Sacred Light—očistí prostor pro relaxaci a pozvedne vibrace v místnosti. Jemná aromaterapeutická mlha se vzácným lotusem pro osvěžení vzduchu vytvoří posvátnou atmosféru. Má uklidňující účinek pro tělo i mysl.

V luxusním balení s křištálovým přívěskem je nádherným dárkem pro Vás nebo ty, které máte rádi. Přívěsek Vám dál poslouží jako drobný talisman pro zklidnění a rozjasnění Vašeho dne.

Složení

Čisté éterické oleje:

  • Lotus
  • Modrý Lotus
  • Hěřmánek
  • Bílý Zázvor

Splňuje požadavky na Veganský produkt.

Použití

Nastříkejte jemnou aromaterapeutickou mlhu do prostoru kolem sebe pro vyčištění prostoru a hlubší relaxaci při meditaci. Navodí uklidňující atmosféru a provoní vzduch v místnosti. Chraňte oči.

Mohlo by se Vám líbit…