PURITY SACRED
Meditační dárková sada

1.280 

Jemná aromaterapeutická mlha Sacred Light prozáří prostor pro relaxaci, zklidňuje a prohlubuje váš prožitek. Exotická jemná květinová vůně Modrého Lotusu a konejšivého Heřmánku je podtržená delikátní čistotou vzácného květu Bílého Zázvoru. Vůně posvátného Lotusu, symbolu čistoty a transformace, má zklidňující účinek, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, Bílý Zázvor optimismus…

MALA SOUZNĚNÍ
Náhrdelník z rudrakshi, říční perly a křišťálu. 108 korálků. Svou délkou střapeček dosahuje nad pupík.

Výraz “Mala” v Sanskrtu znamená “meditační věnec”. Původně byly Mala korálky používány ke zvláštnímu stylu meditace jménem Japa, což znamená “recitovat”.Během Japa meditace se mantra opakuje. Pomocí mala korálků se sleduje počet odříkaných manter. Mantra je slovo nebo zvuk opakovaný dokola pomáhající k udržení koncentrace.

Číslo 108 má hned několik významů. Existuje 108 Upanišád Sánskritských textů pojednávajících o spojení s vyšším principem. Také se říká, že je v tělě 108 energetických bodů, které dodávají tělu vitalitu. 109. korálek, kterým je mala zakončena je věnován z úcty k učiteli/guru jógy.

Křišťál

Jeden z nejsilnějších minerálů se všeobecnými harmonizačními účinky
Je pomocníkem při depresích, slabosti, sebelítosti. Podporuje smysl pro realitu. Působí proti nočním můrám, rotržitosti, popudlivosti.Pomáha při alergických kožních onemocněních a snižuje bolest hlavy
Říční perla
Říční perly symbolizují ženskost a něhu. Říká se, že dokonce snižují horečku a v létě příjemně chladi a tlumí vnitřní oheň. Perly pomáhají svým nositelům se vnímat jasněji a udržovat vnitřní rovnováhu. Dodnes si spojujeme s perlami nevinnost a čistotu a chráníme jimi nevinnost dětí.

Rudraksha je semínko ze stále zeleného stromu který roste v Asii. Slovo Rudra znamená hinduistický bůh Šiva a Akša jsou oči. Legenda praví že jednoho dne, po dlouhé meditaci, bůh Šiva uronil slzu. Z této jediné posvátné slzy potom vyrostl strom. Proto se věří, že nošením rudraksha korálků člověk získává ochranu a energii.

Součástí sady je dárková taška.
rozměr: 5cm X 20cm

Uplift your spirit.

 
150 ml

Popis

Luxusní meditační dárková sada Sacred Purity obsahuje Sacred Light sprej pro meditaci 150ml a malu s Gauri se stejnou vůní. Ideální dárek pro toho, kdo touží po větším klidu, medituje nebo začíná s meditací. Použití čistých éterických olejů prohloubí zážitek z meditace. Luxusní kolekce řady Kantu Sacred nabízí spreje pro hlubokou relaxaci. Purity—Sacred Light—očistí prostor pro relaxaci a pozvedne vibrace v místnosti. Jemná aromaterapeutická mlha se vzácným lotusem pro osvěžení vzduchu vytvoří posvátnou atmosféru. Má uklidňující účinek pro tělo i mysl. Amulet Gauri je připomínkou čistoty – čistoty mysli, slov i skutků. Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty.

V luxusním balení s křištálovým přívěskem je nádherným dárkem pro Vás nebo ty, které máte rádi. Přívěsek Vám dál poslouží jako drobný talisman pro zklidnění a rozjasnění Vašeho dne.

Součástí dárkové sady je Mala Souznění – Náhrdelník z rudrakshi, říční perly a křišťálu.

Složení

Čisté éterické oleje:

  • Lotus
  • Modrý Lotus
  • Hěřmánek
  • Bílý Zázvor

Splňuje požadavky na Veganský produkt.

Použití

Nastříkejte jemnou aromaterapeutickou mlhu do prostoru kolem sebe pro vyčištění prostoru a hlubší relaxaci při meditaci. Navodí uklidňující atmosféru a provoní vzduch v místnosti. Chraňte oči.

Mohlo by se Vám líbit…