Kinchaku taštička VELKÁ

1.390 

Velikost L je dost veliká na sbalení oblečení na jógu, nebo na nutnosti na schůzku. Dokáže se proměnit na originální kousek k večerním šatům.

Unikátní historie kulturně bohatých textilií z původních japonských kimon žije v Kinchaku dál. Prodlužujeme těmto luxusním látkám život a můžete ho spojit s Vašim osobním příběhem jako krásný dárek pro někoho blízkého nebo si udělat radost sama sobě. Nekonečné množství kombinací barev a látek činí každý kus Kantu Kinchaku satchel jedinečný a originál a tak individuální, jako každý z nás.

size: L   30cm X 35cm

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Kinchaku taštičky vychází z japonské tradice. Jsou vyrobeny z kousků starého japonského kimona a dalších luxusních materiálů, kterým propůjčujeme nový život. Každý kus je originál, navržený v moderním pojetí a nabízí dvě různé barevné kombinace z obou stran a je vyložený zajímavou podšívkou. Tvoří tak luxusní dárek – je možné použít jako dárkové balení na ostatní produkty Kantu a nebo v menší velkosti na drobnosti do kabelky, tašky na šperky na cesty, maly a další drobnosti které jsou vašemu srdci drahé. Díky svým exkluzivním materiálům lze také využít jako doplňek na party nebo společenskou událost místo kabelky. Batůžek (velikost L) pojme oblečení na jógu nebo lehčí věci na pobíhání po městě, krásně sedí na zádech. Je versatilní díky různým barevným kombinacím ze dvou stran se výborně kombinuje s hodně oblečením. Máte tak dva batůžky v jednom, stačí si vybrat kterou stranu dnes budu nosit… Uvnitř je zavírací kapsa na mobil či peněženku.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Další informace

Rozměry -
BARVA

Slunečná žlutá & petrolejová, " Červená & čokoládově hnědá", " Hráškově zelená & čokoládově hnědá", "Růžová & vínová", "Fialová & zlatá & růžová", "Metalická & fialová & čokoládově hnědá

Původ

Každý kousek v Kantu Kinchaku kolekci je inspirován tradičními japonskými textiliemi a má svou historii -každá taštička má kousek z pravého hedvábného japonského kimona. Kinchaku se nosívali jako doplněk ke kimonu, které bylo darováno jako symbol uznání a respektu. Jméno pochází ze dvou slov “kin” znamenající “látku” a “chaku” znamenající “nosit”.  Určeno k nošení drobných potřebností, Kinchaku se stalo fashion ikonou od éry Edo po Meiji období v Japonsku.

Složení

Hedvábí, bavlna, vlna, viskóza, smíšené materiály.

Péče

Prát ručně, ve vlažné vodě, sušit pověšené.