Aroma náramek SHAKTI limitovaná edice

790 

Náramek Shakti je inspirovaný ženskou kreativní silou a energií Shakti, která se aktivně podílí na existenci celého vesmíru. Náramek z růženínu, magnezitu s rudrakshou a stříbrem ztělesňuje sílu a ušlechtilost Božského ženství. Jemnost a čistotu růženínu a krystalu podtrhují dvě velmi ženské vůně, ze kterých si můžete vybrat:

EUFORIA — s noblesní Neroli, hořkým pomerančem akcentovaná zklidňujícím Ylang ylangem je přírodní afrodisiakum.

PURITY — vzácná jemná květinová vůně exotického Modrého lotusu a konejšívého Heřmánku je podtržená delikátní sladkou čistotou květu Bílého zázvoru.

Pružný náramek uni velikosti. Korálky z minerálů 6mm. Stříbrné korálky Ag 925.

Směs čistých éterických olejů 1 ml. Zahrnuto v ceně.

Je možné zakoupit i v páru Shiva a Shakti za zvýhodněnou cenu.

rozměr: 17 cm obvod

Zrušit výběr

Popis

Voňavý náramek pro potěšení všech smyslů. Harmonie minerálů se snoubí s čistou vůní přírodních éterických olejů. Pomáhají vám navázat spojení s přírodou a vaší vnitřní krásou. Svou oblíbenou vůni éterických olejů tak můžete mít celý den při sobě a využít aromaterapii v pohybu.

Náramek je v sadě s vůní dle vašho výběru, kterou kápnete na korálek Rudraksha.

Limitovaná edice je nyní pouze na objednávku. Dodací lhůta je 10 dnů.

Oil Blend — směs čistých éterických olejů 1ml, zahrnuto v ceně.

Uplift your spirit.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Další informace

VŮNĚ

Clarity, Euforia, Let Go, Purity, Spirit, Verve

Použití

Kápněte 1-2 kapky směsi éterických olejů na korálek Rudraksha. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

Minerály

Růženín — podporuje přirozenou jemnost, krásu, harmonizuje, usnadňuje odpuštění. Je především kamenem lásky. Je univerzální lečivý minerál. Probouzí tvořivost a přináší inspiraci, učí svého majitele sebelásce, odbourává vztek, zlost a pocity viny.

Magnezit – uklidňující účinek na lidské city a přidává odolnost proti emocionálnímu stresu, pomáhá překonat podrážděnost a netoleranci.  Na fyzické úrovni pomáhá proti křečím, přináší úlevu při bolestech hlavy, urychluje metabolismus tuků.

Rudraksha — se nejčastěji používá při výrobě Maly, náhrdelníku který slouží k meditaci. Je semínkem ze stále zeleného stromu který roste v Asii. Slovo Rudra znamená hinduistický bůh Šiva a Akša jsou oči. Legenda praví že jednoho dne, po dlouhé meditaci, bůh Šiva uronil slzu. Z této jediné posvátné slzy potom vyrostl strom. Proto se věří, že nošením rudraksha korálků člověk získává ochranu a energii.

Vůně

Euforia

SLOŽENÍ Svůdná Neroli, se snoubí s Ylang Ylangem a hořkým pomerančem. Společně tvoří luxusní vůni a přírodní afrodisiakum.

ÚČINEK: Zklidnění, jemnost, radost. Neroli vnáší světlo do duše. Je to intenzivně ženská vůně, Ylang rozpouští frustrace ze života a stimuluje všechny smysly.

nebo

Purity

SLOŽENÍ: Vzácná jemná květinová vůně exotického Modrého lotusu a konejšivého Heřmánku je podtržená delikátní sladkou čistotou květu Bílého zázvoru.

ÚČINEK: Vůně posvátné květiny, symbol čistoty, známá svým zklidňujícím účinkem, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, éterická vůně květu bílého zázvoru navozuje optimismus.

Tip na péči

Před prvním nasazením náramek řádně omyjte pod tekoucí vodou, aby se zbavil všech negativních energií, které mohl cestou k vám pohltit, a nechte minerály oschnout. Pro lepší harmonizační účinek nechte kameny nabíjet několik minut na slunci nebo v měsíčním svitu.

Mohlo by se Vám líbit…