Amulet SITA

620 

Inspirovaný indickou bohyní Sita, tento Amulet přináší požehnání pro pevné zdraví a zajišťuje hojnost a sebepoznání. Rudraksha Shivovy slzy má čisticí efekt na auru, chrání proti negativním energiím, nabijí pozitivní vibrace a přináší štěstí. Zelený agát — spojuje rozum a cit, pomáhá vzít život do svých rukou.

Symbolika: Kašmír — prastarý symbol času sklizňě, spirituální růst.

rozměr: 5cm X 20cm

Popis

Závěsný dekorativní difuzér provoní Váš domov přírodní vůní čistých éterických olejů. Dřevěná část tvoří ručně vyřezávané indické dřevo z proslulého Rádžasthánu s pradávnými symboly. Kameny, barvy, dřevo a vůně společně tvoří energetický zářič, který pozitivně působí na Vás a harmonizuje Váš prostor. Vyberte si podle intuice a zavěste na oblíbené místo, nebo darujte pro štěstí…Uplift your spirit.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Použití

Pár kapek přiložené směsi éterických olejů nakapejte na dřevěnou část amuletu a zavěste do prostoru, který chcete provonět. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

Složení

Ke každému Amuletu je přiložená lahvička se směsí čistých éterických olejů. V prodeji je i samostatný refill.

  • Amulet: indické dřevo sheesham, kameny, korálky, kov, hedvábný střapec
  • Směs čistých éterických olejů: 1 ml

Kameny

Rudraksha – čistí auru, vytváří ochranný štít proti negativním energiím, nabíjí energetické pole kolem sebe, přináší štěstí a podporuje duchovní rozvoj.

Zelený akát- spojuje forum a cit. Pomáhá vzít život do svých rukou.

Barva

Zelená – symbol růstu, zdraví a vitality

Vůně

Verve –

Lehká a svěží vůně zeleného čaje je vyvážená suchým zeleným vetiverem a jemně zemitou optimistickou  šalvějí.

Zelený čaj dodá energii a entusiasmus, vetiver uzemňuje a podporuje uvědomění si vlastní hodnoty, šalvěj a cedr podporuje jasnost a vize.

Symbolika vyřezávaného vzoru

Kašmír je prdávný symbol sklizně.