Amulet GANGA

690 

Inspirovaný indickou bohyní Gangou, která je symbolem očisty, pohybu vpřed, růstu. Rozpouští vinu a odlehčuje. Vhodný pro situace, kdy se chceme vymanit z pocitu zaseknutí a potřebujeme nový impuls do života nebo na podporu životního posunu. 

Opál — symbolizuje lásku k jednoduchosti.

Olivín — uvádí do souladu duši a tělo, rozpouští vinu podporuje navazování kontaktů.

Symbolika: Rostlina — symbol růstu, obnovy a plodnosti.

rozměr: 4cm X 18cm

Popis

Závěsný dekorativní difuzér provoní Váš domov přírodní vůní čistých éterických olejů. Dřevěná část tvoří ručně vyřezávané indické dřevo z proslulého Rádžasthánu s pradávnými symboly. Kameny, barvy, dřevo a vůně společně tvoří energetický zářič, který pozitivně působí na Vás a harmonizuje Váš prostor. Vyberte si podle intuice a zavěste na oblíbené místo, nebo darujte pro štěstí…Uplift your spirit.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Použití

Pár kapek přiložené směsi éterických olejů nakapejte na dřevěnou část amuletu a zavěste do prostoru, který chcete provonět. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

Složení

Ke každému Amuletu je přiložená lahvička se směsí čistých éterických olejů. V prodeji je i samostatný refill.

  • Amulet: indické dřevo sheesham, kameny, korálky, kov, hedvábný střapec
  • Směs čistých éterických olejů: 1 ml

Kameny

Opál – láska k jednoduchosti

Olivín  – uvádí do souladu duši a tělo, rozpouští vinu, podporuje navazování kontaktů

Barva

Zelená – vyjasňuje, osvobozuje city, povzbuzuje.

Vůně

Joy – Povzbuzující hravé propojení čerstvé vůně citrusů – limeta, grep, hořký pomeranč se vznešeným olejem ylang ylang a elegantním a odvážným bergamotem.

Tato povznášející vůně směsi citrusů vnese slunce do Vaší duše. Energizující směs éterických olejů uvolní potlačené emoce a svalovou zthulost a znovu Vás propojí s vaší spontánní radostí, optimismem a hravostí.

Symbolika vyřezávaného vzoru

Rostlina – symbol růstu, obnovy a plodnosti