BREEZE Yoga Shala sada

520 

Osvěžující. Tato čistá lehká osvěžující vůně představuje ducha středomořských bylin…Kombinace posvátného rozmarýnu, svěží máty a sametového eukalyptu probudí vaší mysl, povzbuzuje mentální aktivitu a soustředění, očistí prostor od negativity a vytvoří inspirativní lehkou svěží atmosféru v místnosti.

Sprej 150ml, Olej 5ml

Popis

Sada Breeze Room Spray (150ml) a Oil Blend (5ml) za zvýhodněnou cenu. Spojením těchto dvou produktů docílíte maximální účinek – rychlé osvěžení vzduchu v místnosti pomocí osvěžovače ve spreji a postupné provonění za pomoci éterických olejů v aromalampě nebo difuzéru. Čisté éterické oleje obsažené dodají energizující povzbuzení do vydýchaných prostor. Antivirové a antibakteriální účinky přírodně vzduch desinifikují a tak jsou ideální do místností, kde pobývá mnoho lidí. Aromaterapeutické účinky spreje navodí svěží atmosféru, pozvednou vibrace v místnosti, povzbudí mysl a… Uplift your spirit.

VÍCE O PRODUKTU

Složení

Obsahuje 100% esenciální oleje:

Rozmarýn—zlepšuje koncentraci, posiluje tělo, čistí od negativity, pozvedne okamžitě Vašeho ducha

Máta—otevírá dýchací cesty, osvěžuje, působí jako mentální stimulant a povzbuzuje duševní schopnosti

Eukalyptus—revitalizuje mysl, inspiruje, energizuje, přivádí světlo do našich vztahů – vztah k nám samotným, ostatním i všemu Božskému… antivirový účinek.

  • Rozmarýn
  • Máta
  • Eukalyptus

Použití

Room Spray—pro osvěžení vzduchu nastříkejte bohatě do vzduchu v okolí, pozor na přímý kontakt očí.

Oil Blend—nakapejte 6-12 kapek do aromalampy nebo difuzéru.