Aroma náramek SATTVA

790 

Náramek Sattva je inspirován jednou ze 3 „gun” z Hindu filosofie. Slovo Sattva znamená „světlo”, „dobro” a „čistota”. Sattva také vystihuje emocionální a mentální stav, kdy je mysl v klidu.

Náramek z uzemňjící lávy, uvolňujícího turmalinu, silně harmonizačního křišťálu a s rudrakshou a stříbrem. Vůně, ze kterých si můžete vybrat:

LET GO — klidňující levandule v kombinaci s kotvící jedlí a ušlechtilým nardem.

nebo

CLARITY— Lehce zemitá lehká vůně šalvěje muškátové je pozdvižena jasnou svěží limetou a grepem a zahalená do hedvábné Palmarosy.

Pružný náramek unisex velikosti 17cm. Korálky z minerálů 6mm. Stříbrné korálky Ag 925.

Směs čistých éterických olejů 1 ml. Zahrnuta v ceně.

rozměr: 17 cm obvod

Zrušit výběr

Popis

Voňavý náramek pro potěšení všech smyslů. Harmonie minerálů se snoubí s čistou vůní přírodních éterických olejů. Pomáhají vám navázat spojení s přírodou a vaší vnitřní krásou. Svou oblíbenou vůni éterických olejů tak můžete mít celý den při sobě a využít aromaterapii v pohybu.

Náramek je v sadě s vůní dle vašho výběru, kterou kápnete na korálek Rudraksha.

Oil Blend — směs čistých éterických olejů 1ml, zahrnuto v ceně.

Uplift your spirit.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Další informace

VŮNĚ

Clarity, Euforia, Let Go, Purity, Spirit, Verve

Použití

Kápněte 1-2 kapky směsi éterických olejů na korálek Rudraksha. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

 

Minerály

Láva — je uzemňujícím talismanem, který chrání svého majitele před negativními energiemi.

Turmalín — pomáhá při slabosti a při nedostatku minerálních látek. Zlepšuje všechny smysly. Působí na hormonální a limbický systém a tím zmírňuje napětí a emocionální chování. Uvolňuje svalstvo. Pomáhá při nevolnostech. Napomáhá z těla odstranit toxické látky.

Křišťál — jeden z nejsilnějších minerálů se všeobecnými harmonizačními účinky. Je pomocníkem při depresích, slabosti, sebelítosti. Podporuje smysl pro realitu. Působí proti nočním můrám, rotržitosti, popudlivosti. Pomáha při alergických kožních onemocněních. Pomáhá při zánětech spojivek, snižuje bolest hlavy.

Rudraksha — se nejčastěji používá při výrobě Maly, náhrdelníku který slouží k meditaci. Je semínkem ze stále zeleného stromu který roste v Asii. Slovo Rudra znamená hinduistický bůh Šiva a Akša jsou oči. Legenda praví že jednoho dne, po dlouhé meditaci, bůh Šiva uronil slzu. Z této jediné posvátné slzy potom vyrostl strom. Proto se věří, že nošením rudraksha korálků člověk získává ochranu a energii.

Vůně

Let Go

SLOŽENÍ: Zklidňující levandule v kombinaci s kotvící jedlí a ušlechtilým nardem.

ÚČINEK: Rozpouští příkoří  a smutek. Uvolňuje staré nepotřebné vzorce a pomáhá překonat strach. Jedle ukotvuje do země, nard napojuje a pozvedá mysl, relaxuje tělo.

nebo

Clarity

SLOŽENÍ: Lehce zemitá lehká vůně šalvěje muškátové je pozdvižena jasnou svěží limetou a grepem a zahalená do hedvábné Palmarosy.

ÚČINEK:

Šalvěj dodá schopnost vidět věci jasně a mít jasnou vizi, otevírá intuici a napojuje na vnitřní moudrost. Je silným ochráncem. Limeta a grep rozjasní náladu a pomáhá rozhodnosti. Palmarosa pomáhá najít správný směr.

 

Tip na péči

Před prvním nasazením náramek řádně omyjte pod tekoucí vodou, aby se zbavil všech negativních energií, které mohl cestou k vám pohltit, a nechte minerály oschnout. Pro lepší harmonizační účinek nechte kameny nabíjet několik minut na slunci nebo v měsíčním svitu.

Mohlo by se Vám líbit…