JOY Yoga Mist

390 

Povzbuzující. Tato povznášející vůně směsi citrusů vnese slunce do Vaší duše. Energizující směs éterických olejů uvolní potlačené emoce a svalovou zthulost a znovu Vás propojí s vaší spontánní radostí, optimismem a hravostí.
Povzbuzující hravé propojení čerstvé vůně citrusů – limeta, grep, pomeranč se vznešeným olejem ylang ylang a elegantním a odvážným bergamotem.
150 ml

Popis

Kantu Yoga Mist je čistě přírodní aromaterapeutická mlha, bezpečná pro použití na všech typech jógových podložek. Čisté éterické oleje díky svým antibakteriálním a antispetickým vlastnostem udrží podložku bez zápachu čistou a připravenou na hluboké nádechy. Aromaterapeutické kvality prohloubí Váš dech, zbystří smysly, pozvednou náladu a… Uplift your spirit.

VÍCE O PRODUKTU

Složení

Povzbuzující hravé propojení čerstvé vůně citrusů – limeta, grep, pomeranč s vznešeným olejem ylang ylang a elegantním a odvážným bergamotem.

  • Limeta
  • Grep
  • Pomeranč
  • Ylang Ylang
  • Bergamot

Použití

Před použitím protřepte a nastříkejte na podložku před začátkem cvičení. Kantu Yoga Mist je testován a bezpečně se dá použít na všechny typy podložek. Jemná mlha nenaruší jejich protiskluzové vlastnosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “JOY Yoga Mist”