ONENESS Oil Blend

230 

Uzemňující. Pro ty, kteří se vznáší v oblacích pomůže ukotvit v tomto světě. Teplé balzámové tóny dřeva vás přenesou do tajemných starobylých svatyň, propojí s Matkou Zemí, s vašim vyšším já a s lidmi okolo. Dodává sílu a sebejistotu. Hřejivé dřevité tóny cedru a posvátného santalu akcentované aromatickým kořením pepře a tišícím vetiverem.

100% čisté éterické oleje.

5 ml

Popis

Kantu Oil Blend je směs 100% čistých esenciálních olejů do aromalampy nebo difuzéru a na Amulety Kantu. Přírodní cestou provoní prostor a pročiští jej od negativních energií. Ideální pro osvěžení vzduchu v místnosti na jógu, domově nebo kanceláři. Čisté éterické oleje obsažené ve směsi dodají energizující povzbuzení do vydýchaných prostor. Složky cedru a vzácného santalu přírodně vzduch provoní noblesní vůní a napomáhají komunikaci. Santal se používal v historii pro své schopnosti dodat odvahu. Vetiver má tišící účinek na nervovou soustavu, Aromaterapeutické účinky olejů navodí posvátnou atmosféru starých chrámů, pozvednou vibrace v místnosti, pomáhají uzemnit a… Uplift your spirit.

Slouží jako refil Oil Blend pro Amulet Durga ( zalto -žlutá barva).

 

Složení

Obsahuje 100% esenciální oleje:

Povzbuzující hravé propojení čerstvé vůně citrusů – limeta, grep, pomeranč s vznešeným olejem ylang ylang a elegantním a odvážným bergamotem.

  • Limeta
  • Grep
  • Pomeranč
  • Ylang Ylang
  • Bergamot

Použití

Oil Blend—nakapejte 6-12 kapek do aromalampy nebo difuzéru, 3-5 kapek na dřevěnou část Amuletu Kantu.