JOY Oil Blend

220 

Povzbuzující. Tato povznášející vůně směsi citrusů vnese slunce do Vaší duše. Energizující směs éterických olejů uvolní potlačené emoce a svalovou zthulost a znovu Vás propojí s vaší spontánní radostí, optimismem a hravostí.


Povzbuzující hravé propojení čerstvé vůně citrusů – limeta, grep, pomeranč se vznešeným olejem ylang ylang a elegantním a odvážným bergamotem. Vyčistí prostor od negativní energie. Směs citrusů s ylangem je přírodním antidepresivem.

100% čisté éterické oleje.

5 ml

Popis

Kantu Oil Blend je směs 100% čistých esenciálních olejů do aromalampy nebo difuzéru a na Amulety Kantu. Přírodní cestou provoní prostor a pročiští jej od negativních energií. Ideální pro osvěžení vzduchu v místnosti na jógu, domově nebo kanceláři. Čisté éterické oleje obsažené ve směsi dodají energizující povzbuzení do vydýchaných prostor. Složky pomeranče a grepu přírodně vzduch desinifikují a tak jsou ideální do místností, kde pobývá mnoho lidí. Aromaterapeutické účinky olejů navodí svěží atmosféru, pozvednou vibrace v místnosti, povzbudí mysl a… Uplift your spirit.

Slouží jako refil Oil Blend pro Amulet Ganesha ( oranžová barva).

VÍCE O PRODUKTU

Složení

Obsahuje 100% esenciální oleje:

Povzbuzující hravé propojení čerstvé vůně citrusů – limeta, grep, pomeranč s vznešeným olejem ylang ylang a elegantním a odvážným bergamotem.

  • Limeta
  • Grep
  • Pomeranč
  • Ylang Ylang
  • Bergamot

Použití

Oil Blend—nakapejte 6-12 kapek do aromalampy nebo difuzéru, 3-5 kapek na dřevěnou část Amuletu Kantu.