Kinchaku taštička MALÁ

550 

Roztomilá a krásně formovaná, tato nejmenší taštička velikosti S „rozkvete” do čtyřech lístků když se zatáhne. Hodí se na šperky a jiné drobnosti. Je šitá na míru Yoga Balm jako luxusní dárkové balení. drží Vaše drobné vzácnosti v bezpečí.

Unikátní historie kulturně bohatých textilií žije dál v taštičkách Kinchaku. Prodlužujeme cennému Kimonu život. Může se spojit s Vaším osobním příběhem— třeba jako dokonalý dárek pro někoho milovaného, anebo udělat si radost sama sobě. Nekonečné kombinace barev, tradičních japonských vzorů a látek dělá každý kus Kantu Kinchaku jedinečný a originální, jak jste Vy samy.

velikost: S   10cm X 10cm

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Kinchaku—unikátní hedvábné taštičky s moderním nadhledem v designu ve třech velikostech. Každý kus je originál, používá kusy starých kimon, kterým tímto způsobem navracíme život. Může být použit jako krásný dárkový obal pro produkty Kantu nebo jakékoliv jiné cennosti — maly, předměty na jógový oltář, make up, peníze nebo cokoliv Vašemu srdci drahému, co si zaslouží svou péči.Bude také ozdobou místo kabelky na společenskou událost nebo party.Velikost S je ideální pro Yoga Balm Vychází z japonské tradice, kde Kinchaku nosili japonky jako doplněk ke kimonu. Tradičně jej dostávaly jako dárek a symbol ocenění. Taštička se vejde do kabelky či tašky, udrží vaše poklady pěkně pohromadě a… Uplift your spirit.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Další informace

BARVA

"Růžové puntíky & metalicky šedá", "Růžové puntíky & čokoládově hnědá", "Proužky & růžová", "Proužky & tyrkysová", "Růžové puntíky & tmavě zelená"

Původ

Kolekce Kinchaku od Kantu je inspirována Japonskými tradičními textiliemi a každá má svůj příběh—obsahuje pravé hedvábí ze vzácného Japonského kimona. Kinchaku, malý látkový sáček, se nosil jako doplněk ke kimonu, tradičně darovaným jako symbol uznání a respektu. Jméno se skládá ze dvou slov, kin znamená „látka” a chaku znamená „nosit”. Nosily se v něm drobné osobní potřebnosti. Kinchaku se stal fashion ikonou v Japonsku od éry Edo až do období Meiji.

Složení

Hedvábí, bavlna, vlna, viskóza, směsové materiály.

Péče

Prát v rukou ve vlažné vodě a jemném pracím prostředku.
Neždímat; vyvěsit do sucha.