Aroma Difuzér SKYE

2.220 

Aroma difuzér Skye pro provonění a pročištění prostoru v místnosti.

Voňavá mlha vznikne z vody a několika málo kapek éterického (či vonného) oleje díky moderní ultrazvukové technologii. Difuzér má velmi tichý chod, nebude vás vůbec rušit. Po připojení do elektrické sítě se z difuzéru do vzduchu šíří obláček jemné voňavé mlhy, která zklidní mysl i tělo a pohladí duši a… Uplift your spirit.

Není skladem

Popis

Aroma difuzér Skye pro provonění a pročištění prostoru v místnosti.

Základna difuzéru Skye je vyrobena z elegantně opracovaného bambusu a horní část (příklop) tvoří kopule z mléčného skla. Tyto příjemné materiály jsou v kombinaci s účinky aromaterapie zárukou domácí pohody. Ultrazvukový aroma difuzér provoní interiér, zvlhčuje, čistí a ionizuje vzduch. Stačí do misky s vodou kápnout několik kapek éterického oleje (vyzkoušjte Kantu Oil Blend) a přístroj okamžitě vytvoří voňavou mlhu. LED osvětlení v podobě barevného podsvícení doplňuje příjemnou atmosféru. Difuzér má automatické vypínání regulované hladinou vody, je proto bezpečný. Difuzér tekutinu nezahřívá, účinky éterických olejů se proto nesnižují jako například při používání aroma lamp.

Výrobce: Madebyzen

 

Parametry

Rozměr:185 x 130 mm
Výkon: 12W
Objem nádržky: 100 ml (cca 3,5 – 4 hodiny provozu na jedno naplnění)
Balení obsahuje: Ultrazvukový aroma difuzér Skye, síťový adaptér, návod k použití (v případě adaptéru s UK koncovkou je součástí balení také EU redukce pro bezproblémové používání) Provoní místnost, čistí, zvlhčuje a ionizuje vzduch

  • Studená voňavá pára jedním stisknutím
  • Velmi tichý provoz
  • Automatické vypínání regulované hladinou vody
  • Vyrobeno z bambusu a mléčného skla
  • Doporučujeme používat čisté přírodní éterické oleje pro aromaterapeutický efekt (použít ale samozřejmě můžete i vonné oleje)
  • Difuzér tekutinu nezahřívá, účinky éterických olejů se proto nesnižují jako například při používání aroma lamp
  • Studená pára ze směsi vody a éterického oleje zvlhčuje v místnosti vzduch
  • Barevné podsvícení—střídání barev
  • Režim výběru konkrétní barvy osvětlení
  • Noční režim—osvětlení vypnuto, v provozu pouze vůně

Design

Difuzér tekutinu nezahřívá, účinky éterických olejů se proto nesnižují jako například při používání aroma lamp.

Nízkoenergetické LED diody a jejich tlumené barevné podsvícení zaručeně navodí příjemnou atmosféru. Barvy se postupně střídají, můžete si ale také zvolit jednu konkrétní barvu, která odpovídá vašemu aktuálnímu rozpoložení a vaší náladě. Noční režim umožňuje světlo úplně vypnout, difuzér Skye proto můžete používat také v noci— místnost krásně provoní, světlo vás ale nebude rušit. Díky chytře navrženému elegantnímu přepínači funkcí se aroma difuzér Skye ovládá jemným tlakem (stisknutím) skleněné kopule.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Aroma Difuzér SKYE”

Mohlo by se Vám líbit…