Aroma náramky SHIVA & SHAKTI sada Limitovaná edice

790 1.300 

Náramek Shiva ztělesňuje vědění a mužský princip. Shiva je temno, nicota, ze které vše vychází a do které se vše navrací…Shiva chrání před omezením a uvázanosti v životě. Energeticky chrání a vytahuje na světlo to nejlepší z jeho nositele. Náramek z uzemňující lávy, magnezitu s rudrakshou.

Náramek Shakti je inspirovaný ženskou kreativní silou a energií Shakti, která se aktivně podílí na existenci celého vesmíru. Náramek z růženínu, magnezitu s rudrakshou a stříbrem ztělesňuje sílu a ušlechtilost Božského ženství. Jemnost a čistotu růženínu a krystalu podtrhují dvě velmi ženské vůně, ze kterých si můžete vybrat:

dámské

EUFORIA — s noblesní Neroli, hořkým pomerančem akcentovaná zklidňujícím Ylang ylangem je přírodní afrodisiakum.

nebo

PURITY — vzácná jemná květinová vůně exotického Modrého lotusu a konejšívého Heřmánku je podtržená delikátní sladkou čistotou květu Bílého zázvoru.

pánské

VERVE — lehká a svěží vůně zeleného čaje je vyvážená suchým zeleným vetiverem a jemně zemitou optimistickou šalvějí.

nebo

SPIRIT — enigmatický exotický Šafrán, se sladce dřevitým Santalem a hřejivým Balsam Peru zahalený do sexy Ambry se špetkou vanilky  pro nespoutaného ducha, připomíná vůní dálek.

rozměr: 20 cm a 17cm obvod

Limitovaná edice – v květnu k páru náramků dostanete 1 olejíček dle vašeho výběru navíc zdarma, výběr vůně napište do poznámky v objednávce.

Zrušit výběr

Popis

Pár voňavých náramků pro ni a pro něj poskytuje potěšení všech smyslů. Harmonie minerálů se snoubí s čistou vůní přírodních éterických olejů. Pomáhají vám navázat spojení s přírodou a vaší vnitřní krásou. Svou oblíbenou vůni éterických olejů tak můžete mít celý den při sobě a využít aromaterapii v pohybu.

Náramek je v sadě s vůní dle vašho výběru, kterou kápnete na korálek Rudraksha.

2ks Oil Blend — směs čistých éterických olejů 1ml, zahrnuto v ceně.

Limitovaná edice je dostupná pouze na objednávku. Dodací doba 10 dnů.
Uplift your spirit.

DOZVĚDĚT SE VÍCE 

Další informace

VŮNĚ

Clarity, Euforia, Let Go, Purity, Spirit, Spirit & Euforia, Spirit & Purity, Verve, Verve & Euforia, Verve & Purity

Použití

Kápněte 1-2 kapky směsi éterických olejů na korálek Rudraksha. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

 

Minerály

Láva — je uzemňujícím talismanem, který chrání svého majitele před negativními energiemi.

Magnezit – uklidňující účinek na lidské city a přidává odolnost proti emocionálnímu stresu, pomáhá překonat podrážděnost a netoleranci.  Na fyzické úrovni pomáhá proti křečím, přináší úlevu při bolestech hlavy, urychluje metabolismus tuků.

Růženín — podporuje přirozenou jemnost, krásu, harmonizuje, usnadňuje odpuštění. Je především kamenem lásky. Je univerzální lečivý minerál. Probouzí tvořivost a přináší inspiraci, učí svého majitele sebelásce, odbourává vztek, zlost a pocity viny.

Křišťál — jeden z nejsilnějších minerálů se všeobecnými harmonizačními účinky. Je pomocníkem při depresích, slabosti, sebelítosti. Podporuje smysl pro realitu. Působí proti nočním můrám, rotržitosti, popudlivosti. Pomáha při alergických kožních onemocněních. Pomáhá při zánětech spojivek, snižuje bolest hlavy.

Rudraksha — se nejčastěji používá při výrobě Maly, náhrdelníku který slouží k meditaci. Je semínkem ze stále zeleného stromu který roste v Asii. Slovo Rudra znamená hinduistický bůh Šiva a Akša jsou oči. Legenda praví že jednoho dne, po dlouhé meditaci, bůh Šiva uronil slzu. Z této jediné posvátné slzy potom vyrostl strom. Proto se věří, že nošením rudraksha korálků člověk získává ochranu a energii.

Vůně

Verve

SLOŽENÍ: Lehká a svěží vůně zeleného čaje je vyvážená suchým zeleným vetiverem a jemně zemitou optimistickou  šalvějí.

ÚČINEK: Zelený čaj dodá energii a entusiasmus, vetiver uzemňuje a podporuje uvědomění si vlastní hodnoty, šalvěj a cedr podporuje jasnost a vize.

nebo

Spirit

SLOŽENÍ: Enigmatický exotický Šafrán, se sladce dřevitým Santalem a hřejivým Balsam Peru zahalený do sexy Ambry se špetkou vanilky  pro nespoutaného ducha, připomíná vůní dálek.

ÚČINEK: Afrodisiakum, otevírá srdce a empatii, zaplňuje doteď nedotknutelná místa duše, uvolňuje a dodává odvahu.

Euforia

SLOŽENÍ: Svůdná Neroli, se snoubí s Ylang Ylangem a hořkým pomerančem. Společně tvoří luxusní vůni a přírodní afrodisiakum.

ÚČINEK: Zklidnění, jemnost, radost. Neroli vnáší světlo do duše. Je to intenzivně ženská vůně, Ylang rozpouští frustrace ze života a stimuluje všechny smysly.

nebo

Purity

SLOŽENÍ: Vzácná jemná květinová vůně exotického Modrého lotusu, a konejšivého Heřmánku  je podtržená delikátní sladkou čistotou květu Bílého zázvoru.

ÚČINEK: Vůně posvátné květiny, symbol čistoty známá svým zklidňujícím účinkem, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, éterická vůně květu bílého zázvoru optimismus.

Tip na péči

Před prvním nasazením náramek řádně omyjte pod tekoucí vodou, aby se zbavil všech negativních energií, které mohl cestou k vám pohltit, a nechte minerály oschnout. Pro lepší harmonizační účinek nechte kameny nabíjet několik minut na slunci nebo v měsíčním svitu.

Velikost

Shiva — Pružný náramek pánské velikosti 20cm. Korálky z minerálů 6mm. Stříbrné korálky Ag 925.

Shakti — Pružný náramek dámské velikosti 17cm. Korálky z minerálů 6mm. Stříbrné korálky Ag 925.

2ks směs čistých éterických olejů 1 ml zahrnuto v ceně.

Mohlo by se Vám líbit…