Aroma náramek SHIVA Limitovaná edice

790 

Náramek Shiva ztělesňuje vědění a mužský princip. Shiva je temno, nicota, ze které vše vychází a do které se vše navrací…Shiva chrání před omezením a uvázanosti v životě. Energeticky chrání a vytahuje na světlo to nejlepší z jeho nositele. Láva je uzemňujícím talismanem, který chrání svého majitele před negativními energiemi. Vůně, ze kterých si můžete vybrat:

VERVE — lehká a svěží vůně zeleného čaje je vyvážená suchým zeleným vetiverem a jemně zemitou optimistickou šalvějí.

nebo

SPIRIT — enigmatický exotický Šafrán, se sladce dřevitým Santalem a hřejivým Balsam Peru zahalený do sexy Ambry se špetkou vanilky pro nespoutaného ducha, připomíná vůní dálek.

Pružný náramek větší velikosti 20cm (odpovídá mužskému zápěstí). Korálky z minerálů 6mm. Stříbrné korálky Ag 925.

Směs čistých éterických olejů 1 ml. Zahrnuta v ceně.

Je možné zakoupit i v páru Shiva a Shakti za zvýhodněnou cenu.

rozměr: 20 cm obvod

Zrušit výběr

Popis

Voňavý náramek pro potěšení všech smyslů. Harmonie minerálů se snoubí s čistou vůní přírodních éterických olejů. Pomáhají vám navázat spojení s přírodou a vaší vnitřní sílou. Svou oblíbenou vůni éterických olejů tak můžete mít celý den při sobě a využít aromaterapii v pohybu.

Náramek je v sadě s vůní dle vašho výběru, kterou kápnete na korálek Rudraksha. Náramek pak funguje jako difuzér na vaší ruce.

Oil Blend — směs čistých éterických olejů 1ml, zahrnuto v ceně.

Limitovaná edice je nyní pouze na objednávku. Dodací lhůta je 10 dnů.

Uplift your spirit.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Další informace

VŮNĚ

Clarity, Euforia, Let Go, Purity, Spirit, Verve

Použití

Kápněte 1-2 kapky směsi éterických olejů na korálek Rudraksha. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

 

Minerály

Láva — je uzemňujícím talismanem, který chrání svého majitele před negativními energiemi.

Magnezit –  uklidňující účinek na lidské city a přidává odolnost proti emocionálnímu stresu, pomáhá překonat podrážděnost a netoleranci.  Na fyzické úrovni pomáhá proti křečím, přináší úlevu při bolestech hlavy, urychluje metabolismus tuků.

Rudraksha — se nejčastěji používá při výrobě Maly, náhrdelníku který slouží k meditaci. Je semínkem ze stále zeleného stromu který roste v Asii. Slovo Rudra znamená hinduistický bůh Šiva a Akša jsou oči. Legenda praví že jednoho dne, po dlouhé meditaci, bůh Šiva uronil slzu. Z této jediné posvátné slzy potom vyrostl strom. Proto se věří, že nošením rudraksha korálků člověk získává ochranu a energii.

Vůně

Verve

SLOŽENÍ: Lehká a svěží vůně zeleného čaje je vyvážená suchým zeleným vetiverem a jemně zemitou optimistickou šalvějí.

ÚČINEK: Zelený čaj dodá energii a entusiasmus, vetiver uzemňuje a podporuje uvědomění si vlastní hodnoty, šalvěj a cedr podporuje jasnost a vize.

nebo

Spirit

SLOŽENÍ: Enigmatický exotický Šafrán, se sladce dřevitým Santalem a hřejivým Balsam Peru zahalený do sexy Ambry se špetkou vanilky pro nespoutaného ducha, připomíná vůní dálek.

ÚČINEK: Afrodisiakum, otevírá srdce a empatii, zaplňuje doteď nedotknutelná místa duše, uvolňuje a dodává odvahu.

Tip na péči

Před prvním nasazením náramek řádně omyjte pod tekoucí vodou, aby se zbavil všech negativních energií, které mohl cestou k vám pohltit, a nechte minerály oschnout. Pro lepší harmonizační účinek nechte kameny nabíjet několik minut na slunci nebo v měsíčním svitu.

Mohlo by se Vám líbit…