Aroma náramek SHAKTI

790 

Náramek Shakti je inspirovaný ženskou kreativní silou a energií Shakti, která se aktivně podílí na existenci celého vesmíru. Náramek z růženínu, křišťálu s rudrakshou a stříbrem ztělesňuje sílu a ušlechtilost Božského ženství. Jemnost a čistotu růženínu a krystalu podtrhují dvě velmi ženské vůně, ze kterých si můžete vybrat:

EUFORIA — s noblesní Neroli, hořkým pomerančem akcentovaná zklidňujícím Ylang ylangem je přírodní afrodisiakum.

PURITY — vzácná jemná květinová vůně exotického Modrého lotusu a konejšívého Heřmánku je podtržená delikátní sladkou čistotou květu Bílého zázvoru.

Pružný náramek uni velikosti. Korálky z minerálů 6mm. Stříbrné korálky Ag 925.

Směs čistých éterických olejů 1 ml. Zahrnuto v ceně.

Je možné zakoupit i v páru Shiva a Shakti za zvýhodněnou cenu.

rozměr: 17 cm obvod

Zrušit výběr

Popis

Voňavý náramek pro potěšení všech smyslů. Harmonie minerálů se snoubí s čistou vůní přírodních éterických olejů. Pomáhají vám navázat spojení s přírodou a vaší vnitřní krásou. Svou oblíbenou vůni éterických olejů tak můžete mít celý den při sobě a využít aromaterapii v pohybu.

Náramek je v sadě s vůní dle vašho výběru, kterou kápnete na korálek Rudraksha.

Oil Blend — směs čistých éterických olejů 1ml, zahrnuto v ceně.

Uplift your spirit.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Další informace

VŮNĚ

Clarity, Euforia, Let Go, Purity, Spirit, Verve

Použití

Kápněte 1-2 kapky směsi éterických olejů na korálek Rudraksha. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

Minerály

Růženín — podporuje přirozenou jemnost, krásu, harmonizuje, usnadňuje odpuštění. Je především kamenem lásky. Je univerzální lečivý minerál. Probouzí tvořivost a přináší inspiraci, učí svého majitele sebelásce, odbourává vztek, zlost a pocity viny.

Křišťál — jeden z nejsilnějších minerálů se všeobecnými harmonizačními účinky. Je pomocníkem při depresích, slabosti, sebelítosti. Podporuje smysl pro realitu. Působí proti nočním můrám, rotržitosti, popudlivosti. Pomáha při alergických kožních onemocněních. Pomáhá při zánětech spojivek, snižuje bolest hlavy.

Rudraksha — se nejčastěji používá při výrobě Maly, náhrdelníku který slouží k meditaci. Je semínkem ze stále zeleného stromu který roste v Asii. Slovo Rudra znamená hinduistický bůh Šiva a Akša jsou oči. Legenda praví že jednoho dne, po dlouhé meditaci, bůh Šiva uronil slzu. Z této jediné posvátné slzy potom vyrostl strom. Proto se věří, že nošením rudraksha korálků člověk získává ochranu a energii.

Vůně

Euforia

SLOŽENÍ Svůdná Neroli, se snoubí s Ylang Ylangem a hořkým pomerančem. Společně tvoří luxusní vůni a přírodní afrodisiakum.

ÚČINEK: Zklidnění, jemnost, radost. Neroli vnáší světlo do duše. Je to intenzivně ženská vůně, Ylang rozpouští frustrace ze života a stimuluje všechny smysly.

nebo

Purity

SLOŽENÍ: Vzácná jemná květinová vůně exotického Modrého lotusu a konejšivého Heřmánku je podtržená delikátní sladkou čistotou květu Bílého zázvoru.

ÚČINEK: Vůně posvátné květiny, symbol čistoty, známá svým zklidňujícím účinkem, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, éterická vůně květu bílého zázvoru navozuje optimismus.

Tip na péči

Před prvním nasazením náramek řádně omyjte pod tekoucí vodou, aby se zbavil všech negativních energií, které mohl cestou k vám pohltit, a nechte minerály oschnout. Pro lepší harmonizační účinek nechte kameny nabíjet několik minut na slunci nebo v měsíčním svitu.

Mohlo by se Vám líbit…