oběti domácího násilí, Acorus

Výtěžek Daruj sílu

Jógová komunita opět pomáhá

Děkujeme všem, kteří se do Daruj sílu zapojili!

„Každá žena je bojovnice, ale některé z nás se ocitnou v náročných životních situacích. Všechny jsme v tom společně – přítelkyně, matky, dcery, sestry… Podpořme se tedy navzájem a darujme symbolicky sílu těm, které se snaží vymanit z bludného kruhu násilí,“vysvětluje záměr Jana Štumpová Konicarová, iniciátorka projektu a zakladatelka Kantu. „Acorus podporuji dlouhodobě. Jednou z terapií pro ženy, které si prošly domácím násilím je jóga,“ dodává.

 

Namaste Yoga Day

Třetí ročník Namaste Yoga day – den plný zajímavých lekcí na oslavu mezinárodního dne jógy opět v Kavárně, co hledá jméno. Stavte se začínáme v 8.30 Součástí bude i vyvrcholení dobročinné akce Daruj sílu pro Acorus, kde předáme výtěžek z kasiček z jógových studií. Rezervace nutná předem.

Slou Days

15.-17.6.2018 Slou days budou probíhat tentkrát v Kotvě. Pokud vám je téma Slou žití blízké, máte rádi udržitelné české značky, jste srdečně zváni.

Program a více informací o této zajímavé akci najdete zde

Daruj sílu

DARUJ SÍLU pro ACORUS
Jógová komunita se opět spojila na podporu neziskové organizace Acorus, kterou dlouhodobě podporuji Společně s Moje Jóga jsme připravili projekt Daruj sílu obětem domácího násilí. Za příspěvek Acorusu získáte přístup k jógovým videím a můžete si zacvičit sestavy zaměřené na vnitřní sílu.

Přispět můžete na portálu Darujme.cz zde

Pokud vám není lhostejné, co se děje ženám za zavřenými dveřmi? Podpořte charitativní projekt “Daruj Sílu”.
Dobročinná sbírka je určena ženám – obětem domácího násilí, které našly útočiště v azylovém domě ACORUS. Tématem letošní kampaně je “žena bojovnice”. Darujte jim symbolicky sílu vymanit se z bludného kruhu násilí a postavit se na vlastní nohy. Rozhodli jsme se stanovit cílovou částku na 20.000 Kč. Po zaplacení daru získáte přístup na sekci “Daruj sílu” portálu www.moje-joga.cz, kde si můžete podle instruktážních videí zacvičit jógové sestavy zaměřené na vnitřní sílu v podání předních českých lektorek jógy.

Váš příspěvek půjde na odbornou pomoc ženám, kterou ACORUS bezplatně poskytuje v azylovém domě. Vybraná částka pokryje více než 44 hodin terapií. Vybraná částka bude symbolicky předána zástupci ACORUSu na oslavě Dne jógy – Namaste Yoga Day, 20. 6. 2018, v Kavárně, co hledá jméno, na který jste srdečně zváni….

Mezinárodní den jógy

Namaste tomu, že jóga existuje

Slavíme Mezinárodní den jógy v unikátních prostorách Kavárny, co hledá jméno na Smíchově. Lekce od 7 hod až do 23hod, skvělé Raw food , vegan cakes a společné tvoření mandal v galerii Kavárny. Přidejte své Namaste k nám. Na místě prodej Kantu za zvýhodněnou cenu jako poděkování józe a skvělá atmosféra. Počet míst na lekcích je omezen, registrace nutná na info@kantu.cz, detaily akce na Facebooku

Kantu produkty jedou na výlet! Za chvíli tam budeme… Kantu se představí poprvé veřejně na Slovensku na populární Ashtanga Conference na Slovensku, 27. 28. a 29. března 2015
v hotelu Holiday Inn, Trnava.

Uvidíme se tam!

 

1. stránka z celkem 11