Květina životu.

Kantu v Quechua jazyce je ženské jméno a také název posvátné květiny. Tato nádherná sytě barevná květina, květina života podle prastaré kečuánské legendy symbolizuje životní energii, odpuštění, harmonii, vzájemnou pospolitost. Je to dar lidstvu od Patchamamy, Matky Země.

Tato prastará kečuánská legenda praví o věčném boji dvou králů, který skončil tragicky. Jejich synové pokračovali v odplatě tak dlouho, až padli v boji také. Tam, kde se dotkla kapka jejich krve země, vyrostla květina Kantu jako symbol životní energie, odpuštění, harmonie, vzájemné spojitosti a lásky na zemi.

V duchu radosti,
harmonie,
komunity a lásky.

Kantu ctí tyto hodnoty a svými výrobky kultivuje ducha. Vnáší do Vaší jógové praxe krásu, radost a osobitého a nezávislého ducha. Všechny suroviny jsou vlastnoručně vybrány ze všech koutů světa, abychom nabízeli jen to nejlepší, co příroda nabízí. V Kantu je každý detail pro nás důležitý pro vznik harmonického produktu, který má hloubku a svou vlastní duši.

Všechny esence jsou pečlivě vybrány z celého světa, z míst, kde se přirozeně vyskytují a dosahují tak svých nejvyšších kvalit.

Moje homeopatické kořeny mě naučily si vážit vzácných darů přírody. Essenciální oleje z rostlin uchovávají to samotnou quintessenci, jsou fyzickým projevem ducha rostliny. Jsou darem, který nám otevírá další dimenzi, ze které se můžeme těšit.

Znáte ten pocit, když vejdete na magické místo, slyšíte krásnou hudbu nebo ucítíte vůni, která Vás přenese zpět do vzdálené vzpomínky? V tu chvíli se Vaše srdce otevře a rozezpívá…

Takový záměr vnáším do mých produktů.

MŮJ PŘÍBEH

Příběh Kantu začal jako narozeninový dárek mé nejmilejší joga guru — na míru namíchaný osobní parfém pro yogamatku. Její studenti se začali ptát kde si takový spray můžou také koupit. V jedné hluboce meditativní savasane na yoga retreatu v horkém Egyptě se z této otázky zrodila myšlenka nabídnout tuto možnost provonět si svůj osobní prostor na jógové podložce všem. To dalo, po dlouhé cestě studií, zkoumání, experimentování a zdokonalování, život Kantu produktům. Všechny elementy se zde propojily — jméno značky Kantu je inspirováno osobním příběhem ženské síly, lásky, a duchovního růstu. Jsem moc ráda, že se mohu o výsledek ve formě Kantu produktů podělit s Vámi a dodat více radosti a potěšení do Vaší jógové praxe.

 

 
Jana Štumpová Konicarová

Nech se tiše přitáhnout ke zvláštnímu magnetismu toho, co doopravdy miluješ. Nesvede tě z cesty.
—Rumi

Duše Kantu.

 

PŘEDSTAVUJEME ESENCI KANTU—Hluboká, bohatá a tajemná jako sytě čokoládová barva, která ji představuje s klenoty zářivých barev tančících na temném pozadí. Inspirující a dávající sílu tam, kde chybí, něžně utišující a povzbuzující v těžkých chvílích, Kantu je potěšením a inspiraci a pro všechny smysly. Předkládá bohaté dary přírody a tajemství Matky Země ve svůdných kombinacích. Šlechtí ducha a povzbuzuje tělo.

 

V dnešní době děláme v životě tolik věcí protože musíme, protože je to pro nás dobré, je to dobré pro naší rodinu, protože se to má, z nutnosti, pro naše zdraví, abychom vypadali lépe, abychom byli lepší než ostatní, posouváme si naše hranice…

Ale kam se vytratila radost z toho dělat věci jen tak, sobě sami pro radost a užívat si je naplno? Záměrem Kantu je vrátit tuto čistou radost zpátky do života a…

Uplift your spirit.