Napsali o nás

Nejen pro jogínky

Marianne nejen pro jogínky

Marianne Zdraví: „Značka Kantu se specializuje na kosmetiku působící na všechny smysly. Skvělý je jejich hřejivý balzám Warm Yoga Balm—voní po skořici a obsahuje chilli, které zlepší krevní oběh a dokáže svaly zahřát a uvolnit. Více na www.kantu.cz.”

zdraví nejen pro jogínky

Marianne leden

Elle Krása Kantu

Elle—kosmetika na jógu

Elle Krása: „Se spreji na podložku nebo masážními gely Kantu (www.kantu.cz) bude vaše lekce jógy ještě mnohem krásnější a intenzivnější. Kosmetiku vymyslela profesionální homeopatka a jogínka Jana Štumpová Konicarová, takže…

Číst více
pro jogíny

Monika Koblížková—vychytávky pro jogíny ve Story

Story Beauty a Fashion: „Pokud cvičíte jógu, pak se vám určitě budou líbit tyto vychytávky Kantu Yoga Mist – čistě přírodní aromaterapeutická mlha na podložku a Kantu Yoga Balm – přírodní lehce vtíratelný masážní balm s vysokým obsahem léčivých bylin na nastartování vaší jógové praxe.”

Joy loves Joy

Joy Fit Top List: „Aromaterapeutická mlha na jógovou podložku ještě zintenzivní zážitek z jógy. My dáváme plusový bod za variantu Joy—povzbuzující směs citrusů. Pořídítě na www.kantu.cz.”

časopis Joy o Kantu

časopis Joy o Kantu

Česká Elle miluje Kantu

…a Kantu miluje ELLE. Redaktorka Klára napsala tento příspěvek o novy Yoga Mist od Kantu:

Svůj Objev týdne jsem našla díky kamarádce—dlouholeté jogínce, která kromě jógy miluje ještě krásné, funkční a originální věci.

Číst více
1. stránka z celkem 11